تفاوت قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی

تفاوت قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی
تفاوت قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی

در ارتباط با تفاوت قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی باید خدمت شما بگویم که نوع اورجینال این محصول یکی از قطره چکان‌های معروف و شناخته شده‌ای است که در زمینه آبیاری قطره ای کاربرد دارد. قطره چکان نتافیم چند خاصیت دارد یکی از آنها خاصیت PC با به عبارت ساده‌تر خاصیت جبران کننده فشار است. یعنی اگر فشار آب در سیستم و در لوله 16 میلیمتر متفاوت باشد (که در عمل واقعا متفاوت است) خروجی آب از قطره چکان نتافیم یکسان خواهد بود. در واقع با تغییرات فشار، دبی قطره چکان تغییری نمی‌کند. که به این ویژگی قطره چکان نتافیم، جبران کننده فشار می‌گویند.

 

ویژگی های قطره چکان نتافیم

 

ویژگی دیگر قطره چکان نتافیم خود شوینده‌گی آن است. این خاصیت منجر به این می‌شود که روزنه‌های قطره چکان سریعا مسدود نشوند. این نکات مثبت در قطره چکان نتافیم اصل وجود دارند اما اگر تقلبی باشد، طبیعی است که این مزیت‌ها را ندارد اگر هم داشته باشد به صورت نصفه نیمه هستند. قیمت این قطره چکان‌ها با توجه به اصلی یا فرعی بودنشان متفاوت است. چه بسا تشخیص این دو از لحاظ ظاهری می‌تواند سخت باشد.

 

مقایسه قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی
مقایسه قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی

مقایسه قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی

 

مقایسه قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی می‌تواند بر اساس چندین عامل مختلف صورت بگیرد. که در این قسمت به این عوامل اشاره می‌کنیم. کیفیت ساخت یکی از این موارد است. قطره چکان نتافیم اصل با استفاده از مواد با کیفیتی بالا ساخته می‌شود. در حالیکه قطره چکان نتافیم تقلبی از موادی با کیفیت پایین‌تر استفاده می‌کند. این تفاوت در کیفیت این دو قطره چکان می‌تواند تأثیر مستقیم در عملکرد و مفید قطره چکان داشته باشد.

مقایسه قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی
مقایسه قطره چکان نتافیم اصل و تقلبی

مورد دیگر عملکرد و کارایی قطره چکان نتافیم اصل است که به طور کامل و بهینه قطرات را جدا می‌کند و ضایعات کمتری دارد. در حالی که قطره چکان نتافیم تقلبی ممکن است عملکرد ضعیف‌تری داشته باشد و قطره‌های بیشتری را به همراه درصد بالاتری از ضایعات جدا کند. آخرین مورد قیمت این دستگاه است. قطره چکان نتافیم اصل به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و فناوری پیشرفته، قطعا قیمت بالاتری دارد. در حالی که قطره چکان نتافیم تقلبی معمولاً با قیمت پایین‌تر عرضه می‌شود. در نهایت، برای اطمینان از خرید قطره چکان نتافیم با کیفیت، توصیه می‌شود از فروشگاه‌ها و تامین کنندگان معتبر و با سابقه خرید کنید و از اصالت محصول اطمینان حاصل کنید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
hayatghatreh

hayatghatreh

گروه مهندسی حیات قطره طلوع البرز دارای مجوز رسمی پیمانکاری روش های نوین آبیاری از معاونت آب و خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی مفتخر است با بهره گیری از کادر مجرب و اعضای هیات علمی دانشگاه با مدیریت آقای دکتر فیاض آقایاری با بیش از 15 سال تجربه در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی در سراسر کشور از جمله در استان های البرز و تهران ارائه خدمات نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search

جدول محتوا

نوشته های تازه

پیمایش به بالا
جهت مشاوره تماس بگیرید.