قیمت آبیاری قطره ای باغ

قیمت آبیاری قطره ای باغ

کارشناسان حوزه کشاورزی بر این باورند که سیستم آبیاری قطره ای یکی از بهترین و کم هزینه‌ترین روش‌ها برای آبیاری گیاهان است. اگر سیستم آبیاری قطره ای به درستی طراحی و اجرا شود، بین 30 تا 50 درصد صرفه جویی در مصرف آب را نسبت به روش‌های دیگر به دنبال دارد. آبیاری درختان باغ با توجه به نحوه‌ی آبیاری با سیستم‌های مختلف آبیاری قطره ای صورت می‌گیرد.

دیگر روش های قدیمی و سنتی جوابگوی آبیاری باغ نیستند و با جایگزین کردن روش آبیاری قطره ای، هم در زمان و آب صرفه جویی می‌شود و هم هزینه و خرج کم‌تری را به دنبال دارد. هزینه‌ی آبیاری قطره ای باغ بر اساس هر متر مربع مساحت زمینی که آبیاری می‌شود، و کیفیت و نوع تجهیزاتی که به کار می‌رود تعیین خواهد شد. بنابراین برآورد قیمت بعد از بررسی کارشناس دقیق‌تر خواهد بود.

اجرای سیستم آبیاری قطره ای نیازمند تخصص و تجربه است تا بر اساس نیاز گیاهان هم با کیفیت‌ترین و مناسب‌ترین لوازم را انتخاب کرد هم به درستی آنها را نصب کرد تا از هزینه‌های اضافی جلوگیری شود. به طور کلی بهای پرداختی برای سیستم آبیاری قطره ای مخصوص باغ شامل هزینه‌ی لوله کشی، نصب فیلتر، نصب تجهیزات برای انتقال آب، نصب شیر آلات و نصب سیستم آب گریزی می‌شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Picture of hayatghatreh

hayatghatreh

گروه مهندسی حیات قطره طلوع البرز دارای مجوز رسمی پیمانکاری روش های نوین آبیاری از معاونت آب و خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی مفتخر است با بهره گیری از کادر مجرب و اعضای هیات علمی دانشگاه با مدیریت آقای دکتر فیاض آقایاری با بیش از 15 سال تجربه در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی در سراسر کشور از جمله در استان های البرز و تهران ارائه خدمات نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search

جدول محتوا

نوشته های تازه

پیمایش به بالا
جهت مشاوره تماس بگیرید.